Pirate Kindergarten Games APK dla Android

• Status APK

Recenzja Softonic

Pirate Kindergarten Games: Przygoda pełna zabawy i zaangażowania w nauce

Pirate Kindergarten Games to gra na Androida opracowana przez Family Play ltd, przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Ta gra oferuje 12 różnych gier edukacyjnych, które skupiają się na nauce przedszkolnej. Aplikacja uczy dzieci podstaw przedszkolnych, w tym rozpoznawania wzorów i sekwencji, podstawowego pisania, dopasowywania obiektów, kolorów, kształtów i zwierząt do ich poprawnych nazw. Dodatkowo, zawiera różne wyzwania matematyczne, które mają na celu rozwijanie umiejętności czytania i pisania u dzieci w wieku przedszkolnym.

Gra przedstawia przygodę piracką na pokładzie ducha statku, oferując przyjemne spotkanie z pirackim światem. Aplikacja ma cyfrową przygodę, która motywuje dzieci pozytywnym zachęceniem, zawiera profesjonalne narracje i zabawną muzykę. Gry obejmują rozpoznawanie liczb, dopasowywanie, porównywanie, pisownię i wzorce. Aplikacja jest interaktywna i angażująca, zaprojektowana w celu rozwijania zaawansowanych umiejętności myślenia krytycznego u dzieci w wieku przedszkolnym.

Rodzice mogą dołączyć do społeczności i udzielać opinii na temat aplikacji. Gra to nieustająca zabawa dla dzieci, zapewniająca fantastyczne doświadczenie edukacyjne. Nie przegap tej zabawnej i angażującej przygody edukacyjnej dla Twojego małego pirata!

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Pirate Kindergarten Games

Czy próbowałeś Pirate Kindergarten Games? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.